Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içeriği, sadece ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Bu site içerisinde yer alan hiçbir şey ziyaretçiler tarafından tıbbi tavsiye olarak değerlendirilip hiçbir karar veya eyleme neden olamaz, olmaması gerekir.  Bu gibi bir durumda bütün sorumluluk siteyi ziyaret edene ait olacaktır.

Bu site içerisinde yer alan 5846 sayılı yasa ile ilgili yönetmeliklere göre korumaya tabi her türlü bilgi, resim, marka,  logo, yazı, vs. gibi fikri mülkiyet konusu hakların mülkiyeti münhasıran Prof. Dr. S. Sinan Bilgin’e aittir. Hiçbir koşulda internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi, belge, resim, marka, logo, fotoğraf ve benzeri tanımlayıcı veya açıklayıcı unsurları kopyalamak, nakletmek, değiştirmek, haksız olarak kullanmak yasak ve uygun değildir.

Gerek bu internet sitesinden bağlantı (link) verilen sitelerdeki, gerekse diğer internet sitelerine bağlantılar neticesinde uğranılabilecek tüm zarar ve hasar kullanıcıya aittir. Bu sitelerden verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri, Prof. Dr. S. Sinan Bilgin tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. Bu sebeple, diğer bir internet sitesi ile ilgili tüm risk ve sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Tıp biliminde esas olan kural, hasta-hekim ilişkisi ve bu görüşmeden çıkacak kararların ortak uygulanmasıdır. Bu nedenle hastalıklar ve tedavisine yönelik tüm soru ve endişelerinizi hekiminizle yüz yüze konuşmanız doğru ve gereklidir. Bu ilişkinin yerine geçebilecek başka türlü bir uygulama yoktur ve ahlaki değildir.